מחירון פאנלים סולאריים

לקוחות יקרים שימו לב, לעת עתה הפסקנו עם מכירת ציוד הסולארי, לא פנלים ולא ממירים, אנו מבצעים רק התקנה של מערכות סולאריות מחוברות רשת. עמכם הסליחה.

אין ספק שאחד ההשפעות על כלל המחיר של המערכת הסולארית היא הפאנלים הסולאריים, לפיכך בסולארי בקליק הבינו את הצורך בחיסכון בהקמת מערכת הסולארית ויוצאת במחירי מבצע לקניית פאנלים סולאריים.

דברים שכדאי לדעת על פאנלים סולאריים

פאנלים סולאריים שואבים חשמל מהשמש חשוב שנכיר יותר את הפאנלים הסולאריים. אלה אותם לוחות כחלחלים בוהקים המחזירים שנוצצים וקולטים את האור של השמש. גם אתם רוצים להתקין את הפאנלים החסכניים על גג ביתכם? אלה כמה דברים משמעותיים שכדאי לדעת עליהם:
  • יש צורך באישור – על מנת להתקין את הפנלים, חשוב להגיש אישור לחברת החשמל, לוועדה המקומית ולעתים גם לגורמים נוספים אחרים.
  • מורכבים מתאים – הפנלים מורכבים מתאים פוטו חשמליים אשר גורמים לפליטה של אנרגיית החשמל.
  • פנלים נמדדים לפי ההספק שלהם – וכך גם נמדד המחיר שלהם. באמצעות יחידת מידה מיוחדת ניתן לדעת כמה אנרגיה יספק הפנל.
  • יצרנים שונים – הפנלים מיוצרים במדינות שונות. כל יצרן יכול להשפיע על מחיר הפנל, ומידע נוסף ניתן לקבל אצל המתקינים המקצועיים.
  • הפנלים הירוקים – פנלים סולאריים מאפשרים לחסוך באנרגיה חשמלית, ובכך תורמים לאיכות הסביבה. אנרגיה הבאה מן השמש היא אנרגיה זולה ונקיה יותר, ואינה גורמת לפליטת חומרים שונים אשר עלולים לזהם את כדור הארץ.
  • פנלים בהתאמה – כדי להתקין את הפנלים חשוב למדוד תחילה את השטח. רק לאחר שהמתקינים בודקים את כל המידות ולאחר קבלת האישורים הנחוצים, אפשר לצאת לדרך.
  • כמה עולה התקנה של פנל – התקנת פנלים שכוללת את כל המערכת הסולארית יכולה לעלות החל מ-35 אלף שקלים, בהתאם לשטח שבו אתם מעוניינים להתקין אותם. על כל פנים, גם אם ההשקעה נראית גדולה בתחילה, חשבו כמה כסף תוכלו לחסוך בהמשך.
  • כמה זמן זה לוקח – התקנה של פנלים נמשכת כיומיים.
  • לא לשכוח את הבדיקות – עם סיום התקנת הפנלים אסור לנוח על זרי דפנה. יש לפנות לאנשי המקצוע מדי תקופה כדי לבצע בדיקות שנועדו לוודא שהכול תקין.

גולשים יקרים שימו לב! החל מ28/8 יוצאת לדרך ההסדרה החדשה מול חברת חשמל! שזה אומר שהפעם משקיעים יותר במערכות הקטנות ללקוחות פרטיים. מערכות בהספק של עד 15 קילו וואט יקבלו תעריף של 48 אגורות לקוט"ש, מערכות בהספק של מעל 15 קילו יקבלו תעריף של 45 אגורות לקוט"ש. התעריפים יהיו מובטחים ומוגנים בחוזה מול חברת חשמל למשך חצי שנה!!!
חייגו עכשיו: 0559379381


פנלים סולאריים מחיר
פאנל 340W של חברת Hanwha בשיטת mono אזל מהמלאי ש"ח
פאנל 265W POLY Hanwha אזל מהמלאי ש"ח
פאנל 135W(משומש) SUNTECH אזל מהמלאי ש"ח
פאנל חצי גמיש MONO 100W 12V (משומש)
מוצר מעולה לרכבים ניידים וקרוואנים
אזל מהמלאי ש"ח
פנל סולארי 265W מטר על 1.67(משומש - אזל מהמלאי) אזל מהמלאי ש"ח
פאנל 325W POLY Hanwha 750 ש"ח

מחירון פנלים סולאריים - מעודכן 2019

מערכת סולארית עצמאית בנויה ועובדת

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559379381
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559379381
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559379381
הודעה לוואטסאפ